SSS

Satış vergisi veya KDV alıyor musunuz? 
Hiçbir siparişte hiçbir satış vergisi almıyoruz.  AB ülkeleri için, KDV ve hiçbir gümrük vergisi alınmamaktadır.


PO Box veya APO/FPO Box'lara gönderim yapıyor musunuz? 

PO Box ve APO/FPO Box'lara gönderim yapıyoruz. PO Box'lara gönderilen siparişler, postane aracılığıyla gönderilecektir.

Siparişim gönderildi mi?  

Siparişlerinizin durumunu kontrol etmek için sitemizin en üstündeki Sipariş Durumu bağlantısına tıklayın.  Sipariş durumu "İşleme alındı" veya "Tamamlandı" olarak etiketlenmiş ise sipariş gönderilmiştir.

Bir siparişin elime geçmesi ne kadar sürer?

Standart teslimat ile verilen çoğu sipariş, sipariş verildikten sonraki 5-12 gün içinde teslim edilir. Hızlı teslimat, 2-4 iş günü sürer. Öncelikli teslimat, 4-8 gün sürer.

Neden sizden alışveriş yapmalıyım?
Çoğu ürün için İnternet'teki en düşük fiyatları sunuyoruz.  Müşteri hizmetleri konusunda son derece dost canlısı ve uyumlu bir yaklaşıma sahibiz. Bize bir şans verirseniz, tekrar bizden alışveriş yapmak isteyeceğinize eminiz!  2005 yılından beri çevrimiçi perakende işindeyiz ve müşterilerin ne istediğini ve müşteri hizmetlerini iyi biliriz!

Siparişimi nasıl takip ederim?  

Siparişlerinizin durumunu kontrol etmek için sitemizin en üstündeki Sipariş Durumu bağlantısına tıklayın.  E-posta adresinizi ve sipariş numaranızı yazdıktan sonra sipariş bilgilerinizi göreceksiniz.  Takip numaranızı görmek için gönderimler sekmesine ve sonra Takip düğmesine tıklayın ya da takip numaranızı kopyalayıp yapıştırın ve belirtilen kargo şirketinin web sitesinden takip edin.

Tüm dünyaya gönderim yapıyor musunuz?
Evet, dünyanın her yerine gönderim yapıyoruz.  Uluslararası Siparişler, Uluslararası Taahhütlü Uçak Postası ile gönderilir.  Siparişlerin çoğu varış konumuna ulaşması, gümrükleme süresi hariç 5-14 gün sürer.

Siparişimi nasıl iade ederim?  

Daha fazla bilgi için lütfen iade politikası sayfasına göz atın. İlgili bağlantı, web sitesinin alt kısmında, politikalar bölümünün altındadır.